Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: 1. Şube: Büyükdere Cad. A. Levent Apt. No: 36/17 Kat:3 Mecidiyeköy/Şişli

Hakkımızda

Pia estetik ; adını usta şairin şiirinden alan, şiir gibi bir güzelligi hedefleyen .mucizevi degişimlerin adresi olabilme yolunda sizler  için deneyimli ekip kadrosu ile son sistem cihazlar ve  profesyonel bakım ürünleri ile tüm ihtiyaclarınızı karsılamak için hizmette kalite çıtasını hep üstte tutmayı ilke edinen , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunarak ,ülkemizdeki güzellik sektöründe hizmet kalitesini artırmayı kendine misyon edinmiştir.

İnsan yaşamının her evresinde bedeni ve görünümüne ilişkin pozitif duygularını yükselten, koruyan ve yaşama dair artı değerler katan tıbbi müdahaleler, uygulamalar ve tedavileri, ilkelerine sadık başarılı profesyoneller ile topluma sunan özel sağlık klinikleri kurmak, geliştirmek ve alanında öncü kuruluşlar arasında olmak.

Hizmet ilkelerimiz

  • Teşhis, tedavi ve uygulamalar hakkında en açık ve net şekilde bilgilendirme yapmak ve her zaman gerçekçi çözümler sunmak.
  • Alınan hizmet sürecinde uzmanlar ile paylaşılan bilgileri, özenle ve gizlilik içinde korumak. Ayrıca, hastaların kararlarına her zaman saygı duyup, güven ve samimiyetleri önemsemek.
  • Çalışan profesyonellerde diploma ve çalışma belgesi gibi yasal belgelerin yanı sıra, yaptıkları uygulamalar için yeterli deneyim ve sertifikasyon aramak.
  • Uygulamalarımızın ve tedavilerimizin sonucunun başarılı olması kadar, uygulama sürecinde hastalarımıza rahat, güvenli ve sağlık kurallarına en üst düzeyde uygun klinik koşullar sunmak.
  • Verilen hizmet kalitesini en üst standartlara taşırken, maddi değerleri ekonomik koşullarda sunmayı başarmak.