Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: 1. Şube: Büyükdere Cad. A. Levent Apt. No: 36/17 Kat:3 Mecidiyeköy/Şişli

Dermaroller

Dermaroller ile cilt gençleştirme, popüler yöntemlerden biridir.Bu yöntemde üzerinde birçok iğnenin bulunduğu silindir mekanizmasından oluşan ve üzerindeki iğnelerle, cilde kanallar açılmaktadır.Açılan kanallara  kanallara uygun görülen ürün, derialtına çok daha etkili olmaktadır. Açılan kanallar mikroskobik boyuttadır.

Cilt ürünleri, cilt beslenme ve onarım yöntemleri sadece derimizin üst tabakasına etki etmektedir. Yaşadığımız cilt problemleri, altta olan dermis tabakasında oluşmaktadır. Dermaroller uygulaması ile böylece cilt yenilenmiş ve gençleşmiş olur.

Cilde sürülen bakım ürünleri, dermoller sayesinde kolaylıkla derialtına ulaşmaktadır. Dermoller sayesinde cilde uygulanan ürünler, derialtına da ulaştıklarından, oldukça etkili olurlar.

Dermaroller mekanizması sayesinde, derinin alt ve üst tabakalarına geçici olarak mikroskobik delikler açılır, ardından cilt için faydalı ürünler, derialtına  hızlı ve yüksek yoğunlukta emilimi gerçekleştirilmektedir.

Uygulamanın ardından 15 dakika içinde delicikler kapanmaktadır. Bu mikro kanallar, derinin altında, bir iyileşme mekanizması oluşturur.

Dermaroller ile Hangi Ürünler Uygulanır?

Dermaroller mekanizması ile derialtına vitamin, hyalüronik asit, aminoasit, ve mineral gibi ürünlerin uygulanması sağlanır.

Dermaroller Kullanılan Tedaviler

Selülit Tedavisi ve İncelme Tedavisinde

Çatlak Tedavisinde

Akne ve Sivilce İzi Tedavisinde

Gözaltı Morlukları ve Torbaları Tedavisinde

Yara ve Yanık İzi Tedavisinde

Kırışıklık Tedavisinde

Kellik ve Saç Tedavisinde

Kullanım sonrasında günlük hayatınıza engel durum yoktur.

  1. Kullanımdan sonra özel bir bakım yapmanız gerekmemektedir.
  2. Yaz aylarında kullanım yapabilirsiniz. Güneş hassasiyeti oluşturmaz.